Küçülen Hayatlar izle Full Hd Tek Parça
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
5.9 IMDB Puanı 29 Yorum 9,851 Görüntülenme

Küçülen Hayatlar izle Full Hd Tek Parça

Küçülen Hayatlar Filmini izle Küçülen Hayatlar Türkçe Dublaj olarak izleyin Küçülen Hayatlar full hd izle Küçülen Hayatlar tr alt yazılı izle Küçülen Hayatlar tek parça full izle Küçülen Hayatlar 2018 izle Küçülen Hayatlar izle
Küçülme, bu zamanlar için mükemmel boyutlu bir film. Alexander Payne, şimdiye kadar gag odaklı bilimkurgu ve komedi için, insanoğlunu bir parmak boyutuna küçümsemek için kullanılan bir düşünceyi kabul etti ve nefes kesici bir şekilde, gezegenin üste binen uzun vadeli meselesine değinen bir şekilde dönüştürdü. Büyüleyici, komik ve nereye gittiğini tahmin etmeyi imkansız kılan, sürpriz dolu bir zikzak yapısına sahip olan bu, en iyi Hollywood klasikleri gibi hem tamamen hem zamansız hisseden derin insani bir film. Bu, zarların riskli bir puanıydı, ama yaratıcı ikramiyeyi etkileyen puanlardı.
Kötü bir film yapmamış nadir yönetmen olan Payne, şimdi, pek çok havanın, tadların, niyetlerin ve hırsları kolayca barındıran bir eserle en iyisini yarattı. Esas olarak, Küçülme, insanlığın bu gezegende varlığını sürdürebilmesi ile ön plana çıkıyor; ancak herhangi bir iddia ya da vaaz vermeyle, anlık olarak kişisel zaaflarla ve insanlar tarafından domine edilen bir insan komedi. sadece hayatı yakalamaya çalışıyorum. Aynı zamanda ikinci bir bakış açısı ya da bir tane gibi hissettirmeyen bir bilim kurgu filmi.

Çok Efsane heyecanlı olan Creed 2 izle imdb puanı tavan yapmış film Creed 2 1080p türkçe dublaj izle, Creed 2 hdfilmcehennemi ve Creed 2 hdfilmcehennemi izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (29)