Oflu Hoca Trakya’da Full Sansürsüz HD izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (5)
5.1 IMDB Puanı 5 Yorum 55,049 Görüntülenme

Oflu Hoca Trakya’da Full Sansürsüz HD izle

Oflu Hoca Trakya'da Full izle Oflu Hoca Trakya'da Yerli Film 2018 izle Oflu Hoca Trakya'da Full Sansürsüz izle Oflu hocanın şifresi vizyona girdiği andan itibaren birçok kişi tarafından büyük ilgi ile izlenmiştir. Daha önce çekilen filmler Trabzon da çekimleri yapılmıştır. Serinin üçüncüsü olan Oflu hoca Trakya’da filminin fragmanları büyük bir ilgi görmüş ve yayınlanacağı gün büyük bir heyecanla beklenmeye başlamıştır. Filmin fragmanı kısa sürede milyonlarca kez izlenmiştir. Oflu hoca Trabzon’da bir çok macera yaşamış ve beyaz perde de büyük ilgi görmüştür. Filmin devamı olan Oflu hoca Trakya’da filminin de aynı ilgi ile izleneceği garantisi verilmektedir. İzleyicisine keyifli anlar sunacak olan film izleyicisini de büyük bir kahkahaya boğacaktır. Özellikle filmde yer alan kız isteme sahnesi izleyenleri kahkahalara boğacaktır. Filmin baş rollerini Çetin Altay iki farklı tipleme ile canlandırmaktadır. Film 2018 13 Nisanda vizyona girecektir. Birçok kişi filmi büyük bir merakla beklemektedir. Sinema çekimi izle olarak ta izleyebilirsiniz.
Filmin Ana Konusu
Oflu hoca doğan sporun başkanlığını yapmaktadır. Soğan spor için büyük emek ve çaba harcamaktadır. Sporcuların eğitimleri ile ilgilenirken kişisel sorunlarını da göz ardı etmez. Doğan spor için genç yetenekler arayan Oflu hoca Hayati’yi doğan spora transfer etmek ister. Bunun için ise Lüleburgaz’a gitmeye karar verir. Fakat Lüleburgaz da Oflu hocayı olmadık sürprizler beklemektedir. Trakya’dan Lüleburgaz’a geldiği gün Oflu hocayı ilçede bulunan hapishaneden bir mahkum Oflu hocanın günlerini hocaya zehir eder. Hapisten tahliye olan adam tıpkı Oflu hocanın ikizi gibidir. Görünüm itibari ile çok benzeseler de karakter olarak birbirinden çok farklılardır. Aynı anda iki karakteri canlandıran oyuncu filme farklı bir boyutta katmıştır. Aynı görünüme sahip olan iki yabancı için günler artık daha hareketli ve bir o kadar da kahkahalı geçeceğe benziyor.
Film iki farklı kültürü bir arada izleyicisine sunmaktadır. Daha önceki serileri oldukça başarılı olan filmi sansürsüz izle seçeneği ile internet üzerinden de izleyebilirsiniz. Nisan aynında yayınlanacak olan komedi filmlerinin arasında en çok sevilen film olmaya aday gösterilmiş ve şimdiden tıklanma rekoru kırmayı başarmıştır. Filmi dilerseniz full izle seçeneği ile dilerseniz de parça parça izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Çok Efsane heyecanlı olan Mandy 2018 Türkçe Dublaj 720p izle imdb puanı tavan yapmış film Mandy 2018 720p türkçe dublaj izle, Mandy 2018 full izle ve Mandy 2018 izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)