Sarışın Bomba 2017 Türkçe Dublaj 1080p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı1 Yorum4,206 Görüntülenme

Sarışın Bomba 2017 Türkçe Dublaj 1080p izle

()
Atomik Blonde, tüm parlak ışıklarla ve sanatsal gore ile hiper-stilize bir grafik roman uyarlamasıdır. şiddet, zor işi ve yüksek siyasi iklimleri severim.
Bu aksiyon filmini, kendi yararları açısından mükemmel bir yükümlülüğüme tabi muyum, bir kadının başı çekmesi nedeniyle değil, ya da olmamasına rağmen mecbur mıyım? Ne kadar yorucu, ama orada, dedim, tüm eklem sürükleyicileri için. İnsanlar bu filmi merak ediyorum çünkü serin ve değil, kadınların nasil gişeden kazanabileceği konusunda alacağımız ezici düşünce parçaları değil, bunun tekrar tekrar kanıtlanmış olmasına rağmen.
Önde gelen kadınlar hile değil, kadın izleyicileri niş bir pazar değil - sadece kötü adamlarla savaşan ve harika olan cinsiyeti görmek isteyen sıradan insanlarız. Casuslar eğlencelidir, ancak gölgelerde inanılmaz derecede over-the-top badasses.

Çok Efsane heyecanlı olan The Predator Türkçe Dublaj Full izle imdb puanı tavan yapmış film Yırtıcı 2018 1080p türkçe dublaj izle, Yırtıcı 2018 hdfilmcehennemi izle ve Yırtıcı 2018 izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Atomic Blonde

    Yorumlar (1)