Tully izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 5 Yorum 4,338 Görüntülenme

Tully izle

()
Tully Filmini izle Tully Türkçe Dublaj olarak izleyin Tully full hd izle Tully tr alt yazılı izle Tully tek parça full izle Tully 2018 izle Tully izle
Focus Features, 20 Nisan 2018 tarihli Charlize Theron'un komedi "Tully" için Kuzey Amerika haklarını satın alıyor.
Haberler bir yıl önce, Theron, Jason Reitman ve Diablo Cody'nin o zamanki isimsiz projeleri birleştirdiklerini söyledi. Üçlü son olarak 2011'in "Genç Yetişkin" le birlikte çalıştı. Bron Stüdyoları geçen Mayıs ayında finansman sağlamaya başladı.
Odak, Perşembe günü, İngiltere, İtalya, İspanya, Çin, Malezya, Singapur, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan ve Romanya da dahil olmak üzere uluslararası hak satın aldığını açıkladı.
"Tully" de Mackenzie Davis ("The Martian"), Mark Duplass ("The League") ve Ron Livingston'ı canlandırıyor. Theron, Duplass'ın oynadığı kardeşi tarafından bir gece dadısı olan Davis tarafından oynanan bir yenidoğan da dahil olmak üzere üçünün annesini canlandırıyor. İki kadın sonunda birbirine benzersiz bir bağ oluştururlar.

Çok Efsane heyecanlı olan Creed 2 izle imdb puanı tavan yapmış film Creed 2 1080p türkçe dublaj izle, Creed 2 hdfilmcehennemi ve Creed 2 hdfilmcehennemi izle hakkında detaylar sunulmaktadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)